html5 templates

Školení řidičů referentských vozidel

Pro vás i vaše zaměstnance nabízíme školení řidičů - referentů.
Seznámíme vás se všemi aktualitami v zákoně o silničním provozu, osvěžíme vaše znalosti a upozorníme na zajímavosti.

Autoškola Šírek Kojetín nabízí pro vás a vaše zaměstnance školení řidičů referentských vozidel. Nejedná se pouze o řidiče služebních vozů, ale také o zaměstnance, kteří k výkonu svého povolání využívají soukromé vozidlo.


Seznámíme vás i vaše zaměstnance s aktuálními povinnostmi vyplývajícími ze zákona o silničním provozu a předpisy s ním souvisejícími, s novinkami, které se v legislativě objevily, zopakujeme a osvěžíme důležité informace v podobě pravidelných lékařských prohlídek, technických kontrol vozidel, základních povinností řidiče, významu dopravních značek, provozu vozidel v zimním období a v neposlední řadě nabydete informace týkající se bodového systému. Součástí školení řidičů referentů jsou také praktické informace související se zásadami bezpečné jízdy a provozem vozidla za zhoršených povětrnostních podmínek.  

Věříme, že užitečné rady a znalosti získané na základě tohoto školení oceníte nejen vy, ale i vaši zaměstnanci, a všichni se budete na cestách cítit mnohem sebejistěji a bezpečněji.   

Ceník školení řidičů - referentů

POLOŽKA CENA
Školení řidičů referentských vozidelod 200,- Kč

Cena je uvedena za 1 osobu a závisí na počtu osob v kurzu.  Ceny jsou smluvní.  

PŘIPRAVENI NA ŘIDIČÁK?

Pojďte se naučit řídit. Kurzy otevíráme každý měsíc!

Kontakt

tel. 774 99 59 19
mail info@autoskolasirek.cz

Kancelář
Družstevní 383, 752 01 Kojetín

pondělí: 15.00 - 17.30
čtvrtek: 14.00 - 16.00